خدمات برش، سلفون و فانتزی

 
چاپ ملل

برش، سلفون و فانتزی

دایکات چیست

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر کار های انسان بدون دخالت دست و ابزار آلات ساده صورت می گیرد. در دنیای ماشینی امروز هر چیزی با استفاده از دستگاه مخصوص خودش انجام می شود. دایکات یکی از این دستگاه ها است که وظیفه آن همانطور که از نامش (die cut) پیدا است، برش دادن و کات کردن است.
بشر نیاز به بسته بندی دارد تا بتواند آنها را برای نگهداری و حمل و نقل مورد استفاده قرار دهد و انواع وسیله و اسباب و اثاث را در آن جای دهد. این بسته بندی ها باید به گونه ای تولید شوند که هم دارای ایمنی لازم باشند و هم اینکه بتوانند دارای حمل و نقل آسانی باشند.

 

دایکات

دایکات می تواند به ساخت و تولید جعبه بسیار کمک کند. این جعبه ها، از قبل جعبه تولید نمیشوند بلکه ورقه های مقوایی یا کارتنی هستند که ابتدا به صورت مسطح و فلت طراحی شده اند. بعد با استفاده از برش هایی که در مکان های دقیق خورده شده است، آنها را به صورت جعبه در می آورند.
دایکات ، با ایجاد برش های دقیقی روی مقوا و کارتن ها، به امر تولید و ساخت انواع جعبه و بسته بندی، اعم از جعبه غذایی، جعبه دستمال کاغذی، جعبه صنعتی و دیگر جعبه ها کمک شایانی می کند در واقع انسان شاید آنقدر نتواند برش ها را به صورت دقیق بزند، اگر هم بتواند سرعت بسیار کمی دارد که این امر به درد تولید و سفارش جعبه نمی خورد.

 

نمونه کار های خدمات برش ، سلفون و فانتزی

telegram whatsapp imo