متن سربر,گ خ,ود را وارد کنید.,

چاپ و بسته بندی صنایع غذایی

صنایع غذایی در صنعت چاپ و بسته بندی موضوعی پر اهمیت و حیاتی می باشد. یک بسته بندی برای موفق ظاهر شدن محصولات شما به هر دو عامل کیفیت و امنیت در کنار هم نیاز دارد، شرکت چاپ و بسته‌ بندی ملل یک بار دیگر هنر خود را در این حوزه به نمایش گذاشته است و با ارائه محصولاتی مرغوب توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورد.طراحی هوشمندانه و جذاب بسته بندیها نقش مهمی در بازار رقابتی امروزه دارد و این شروع فرایند خلق بسته بندی است! 
تواناییها و قابلیتهای تکنولوژیک و متخصصان مجرب مجموعه ملل، با ارائه راه کارهای بسته بندی خلاق ، ارزش افزوده بیشتری را به مشتریانتان هدیه می دهد که حاصل آن وفاداری به برند شماست. ملل در این زمینه افتخار همکاری با برندهای معتبر از جمله دارد.
چاپ و بسته بندی صنایع غذایی

آیا میدانید بهترین و بهداشتی ترین جعبه مواد غذایی از چه جنس و چاپی است :

همیشه در چاپخانه های غیر استاندارد و غیر فنی و بدون دانش لازم نوع مقوا و کاغذ با نوع مصرف آن در نظر گرفته نمیشود ، به همین دلیل خروجی یک بسته بندی آنها بی کیفیت ، غیر استاندارد و دارای شرایط لازم کیفی نیست . از این نظر به شما پیشنهاد میدهیم همیشه با یک چاپخانه با کیفیت و مجهز مشورت نمایید و رمز پیدا نمودن یک چاپخانه حرفه ای مشاوره ایست که آن چاپخانه به شما میدهد .
چاپخانه ملل با یهره گیری از متخصصین علوم بسته بندی و طراحی و با بکار گیری سطح متنوعی از انواع مقوا های بهداشتی و غذایی ، قادر به تولید بسته بندی های شما مشتریان گرامی در کلاس کیفی محصول شما می باشد. از جمله شرایط محاسبات این بسته بندی ها : وزن محصول ، جنس محصول ، شرایط نگهداری محصول ، مدت زمان رسیدن به تاریخ مصرف و … می باشد.
چاپ ملل با داشتن چندین مورد نمایندگی فروش مقوا های بهداشتی سوپر کرافت ، کرافت روزنامه (سفید) ، ایندربرد (اینوربرد) ، و … توانایی مشاوره و تولید بسته بندی شما مشتری گرامی در ضمینه انواع بسته ها  مانند جعبه های فست فود ، جعبه های رستورانی ، جعبه های سوپر مارکتی و حتی جعبه های صنعت مواد غذایی از جمله قارچ ، میوه ، پنیر پیتزا ، گوشت ، کیک و شیرینی و … را داراست .